iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Masazhues flutur me usb

500 L

Kategoria:

Përshkrimi


Karakteristikat:
 • Ekzistojnë nivele intensiteti të ndryshme për secilin modalitet.
 • Ndihmon në lehtësimin e lodhjes, relaksimit të muskujve, përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe djegien e yndyrës.
 • Në kundërshtim me pajisjet e përgjithshme të masazhit që vetëm fshijnë jashtë muskujve, masazhi përdor për të stimuluar edhe brendanë e muskujve, për të përmirësuar qarkullimin e gjakut efektivisht për të rikuperuar shpejt nga lodhja.
 • Madhësia e vogël, i lehtë, e lehtë për transportim dhe ruajtje.
Specifikimi:
 • Voltage:3.7V
 • Frekuenca:1-100HZ
 • Orët e Punës: 15 minuta
 • Kapaciteti i Baterisë:200mAH

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhues flutur me usb”
You're viewing: Masazhues flutur me usb 500 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close