iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Jastek fizioterapie per qafen

990 L

Përshkrimi

 

 • Numri Model: Jastëk për shtrëngimin e qafës së shpinës
 • Origjina: Kina 
 • Lloji i sportit: Relaksimi i Muskujve

• Ndihmë për qafën dhe supet: Relaksatori për shtrimin e qafës dhe supet ofron lehtësim nga dhimbjet, butësia dhe tensioni në qafë dhe supet.

• Trajtimi tërheqës cervical: Pajisja ofron trajtim tërheqës cervical, që ndihmon në uljen e dhimbjes dhe paperballimit në qafë dhe kurriz.

• Jastëk remedial për të fjetur me anën: Jastëku është i projektuar për të mbështetur qafën dhe supet e të fjeturit në anën, duke parandaluar dhimbjen dhe paperballimin.

• Dizajni uniseks: Relaksatori për qafën dhe supet është i përshtatshëm për burra dhe gra, duke e bërë atë një produkt të shumëpushtetshëm për këdo që ka nevojë për mbështetje në qafë dhe supet.

FUNKSIONET

1,Lehtëson dhimbjen në qafë në vetëm 10 minuta

2,Solucione fizike të thjeshta dhe efektive për ta mbajtur larg qafën e pakësuar,

ndihmon në rikthimin e vijës së duhur cervikale në lidhje me përdorimin konsistent

3,Dizajni i shkëlqyeshëm dhe i butë ofron një bazë të qëndrueshme, të lehtë dhe të rehatshme

SPECSIFIKACIONET

1,Materiali: Poliuretanet

2,Emri: Jastëk për shtrëngimin e qafës së shpinës

3, madhësia e paketimit: 20x10x5cm

4,Pesha: 250g

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastek fizioterapie per qafen”
You're viewing: Jastek fizioterapie per qafen 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close