iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: Out of Stock

Koke dushi e jashtme

1990 L

Përshkrimi

 • Origjina: Kina 

Specifikime:

Emri: Rubinet Universal Multifunksional për Ujë

Ngjyra: Argjend e Zezë

Stili: i thjeshtë

Materiali: Bakër,ABS

Madhësia:12*8*6.5cm / 4.72*3.15*2.56in

Përdorimi: larja e duarve, larja e fytyrës, shpëlarja, pastrimi i sendeve.

Paketa përfshin:

1× Valvulë përcjellëse me tre funksione

1× Dush koka

1× Tub dushi

1× Mbajtës dushi pa prerje

Veçori:

1, Rubinet Universal Multifunksional për Ujë: Ky Rubinet 3-në-1 Multifunksional me Rubinet 360° Rrotullues dhe Koka Dushi me Masazh është i pajisur me një rubinet 360° rrotullues dhe një koka dushi me masazh, që mund të përdoret për larjen e fytyrës ose shpëlarjen ditore, dhe për larjen e shpejtë të flokëve në banjë.

2, Shumëfunksional: Rubinet Universal Multifunksional për Ujë përdoret për lavaman, banjë si dhe për zonën e kuzhinës. Ndihmon për pastrimin e duarve dhe perimeve; duke e përdorur në lavamanin e banjës, mund të larë shpesh flokët dhe fytyrën më lehtë. Në të njëjtën kohë, Rubineti Universal i Lavamanit për Larjen e Përditshme mund ta pastrojë lavamanin më lehtë.

3, Dy Mënyra të Lëshimit të Ujit: Ky Rubinet Universal Multifunksional për Ujë është projektuar në mënyrë unike me 2 mënyra të lëshimit të ujit. Mund të pastron shpejt sendet, mënyrat e ndryshme kanë efekte të ndryshme, larje duarsh, fytyre dhe goje, dhe pastron sendet.

4, Modaliteti i Larjes Ditore: Ndizeni interruptorin dhe nxirrini dysën e rubinetit rrotullues për të kaluar në modalitetin e larjes ditore. Drenaxhi i ujit 360 ° i rrotullueshëm, mund të larësh fytyrën dhe gojën pa duar. Jo vetëm e përshtatshme, por edhe e kursen kohën për larjen e përditshme.

5, E lehtë për të instaluar: Ky rubinet mund të instalohet lehtë në shtëpinë tuaj, përputhet me rubinetin tuaj. Ka shumë mënyra për ju për të zgjedhur, komode dhe të sigurta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Koke dushi e jashtme”
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close