fbpx

Jastek Ortopedik

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Jastek Ortopedik

Je tip qe fle anash dhe gjithmone zgjohesh me dhimbje mesi? ⠀
Porosit tani kete jastek te dizenjuar enkas per ty!⠀
Fli gjume rehat sidomos keto dite qe gjumi eshte nje nga aktivitetet me te shpeshta😅😉

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Jastek Ortopedik

Je tip qe fle anash dhe gjithmone zgjohesh me dhimbje mesi? ⠀
Porosit tani kete jastek te dizenjuar enkas per ty!⠀
Fli gjume rehat sidomos keto dite qe gjumi eshte nje nga aktivitetet me te shpeshta😅😉

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu