AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

JASTËK PËR KËMBËT

$ 15.63$ 41.48 (-62%)

In stock

| Jastëk për këmbët | me ajër | relakson qafën | shpatullat | shpinën | ndihmon në qarkullimin e gjakut | me problemet e venave | këmbët e ënjtura |

Jastëk për këmbët me ajër, ka 2 valvula, 1 në pjesën e sipërme dhe 1 në pjesën e poshtme.

Fryhet vetëm nga valvula e sipërme e ajrit dhe mund të shfryhet duke hapur thjesht valvulën e shtresës së poshtme.

Ky jastëk për këmbët fryhet lehtë përmes pompës së vet.

Ka një dizajn që funksionon në mënyrë të përsosur kur fle, ku je i shtrirë ose i ulur.

I krijuar për të vendosur këmbët dhe gjunjët për të relaksuar qafën, shpatullat, shpinën dhe presionin anormal të trupit.

Ndihmon në qarkullimin e gjakut, me problemet e venave, variçeve, këmbët e ënjtura etj.

Zvogëlon dhimbjen e shkaktuara nga qëndrimet e gjata në këmbë.

Gjithashtu, e mban trupin tuaj në pozicionin më të mirë për t’u relaksuar.

I rehatshme për t’u përdorur kudo, në shtëpi, zyrë, makinë etj.

Pastrohet lehtë.

Material të butë dhe qetësues.

Perfekt për udhëtime të gjata.

 

Be the first to review “JASTËK PËR KËMBËT”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu