iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

kepuce masazhuese

1500 L

Kategoritë: ,

Përshkrimi

 

Këpucë Masazhi  SPA Shtëpiake Relaksimi
Kujdesi për Këmbët

Karakteristikat:

Ruajtja e hapësirës: E lehtë për të përdorur kudo për depozitim në shtëpi dhe udhëtim. Ju jep një përvojë më të thellë relaksuese për këmbët.

Këpucë personale për banjot e këmbëve për të shmangur infeksionet e sëmundjeve të këmbëve.

I qëndrueshëm: Materiali PVC, i rezistueshëm ndaj ngrohjes, i uritur dhe i dendur për përdorim të gjatë kohës.

Multi-funksionale: Përmbajtshme për banjat e këmbëve me ujë të ngrohtë, banjot e këmbëve me ujë të ftohtë, çdo banjë me kripë qumështi/kripë mjalte. Thelbi i patundshëm, ecja me këto këpucë masazhi çdo ditë për qarkullimin në këmbë.

Specifikacioni:

Materiali: PVC

 


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “kepuce masazhuese”
You're viewing: kepuce masazhuese 1500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close