iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

raft mbi wc

2000 L

Përshkrimi

Raft mbi wc
Permasa standarte per cdo wc
Teper praktike dhe ju kursen hapsire
Material i qendrueshem metalik, teper rezistent.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “raft mbi wc”
You're viewing: raft mbi wc 2000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close