iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

kepuce shiu

990 L

Përshkrimi

 

Emri i produktit: Mbulesa e këpucëve të jashtme për shpejtësi të veshur PVC për meshkuj dhe femra në natyrë
Kategoria e produktit: Mbulesa e këpucëve
Materiali: PVC
Madhësi: M, L, XL, 2XL, 3XL
Matje:
Madhësia M, Madhësia e përshtatshme e këpucës 36-37, Gjatësia e poshtës: 27.5cm
Madhësia L, Madhësia e përshtatshme e këpucës 38-39, Gjatësia e poshtës: 28.5cm
Madhësia XL, Madhësia e përshtatshme e këpucës 40-41, Gjatësia e poshtës: 29.5cm
Madhësia 2XL, Madhësia e përshtatshme e këpucës 42-43, Gjatësia e poshtës: 31cm
Madhësia 3XL, Madhësia e përshtatshme e këpucës 44-45, Gjatësia e poshtës: 32.5cm
Pakimi: Çanta OPP
Lista e pakos: Një çift Mbulesa e këpucëve të jashtme për shpejtësi të veshur PVC për meshkuj dhe femra

Mbulesa e këpucëve të rithshme me shtresë të ujit për meshkuj dhe femra outdoor Hiking PVC ante slip-proof mbrojtës këpucësh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “kepuce shiu”
You're viewing: kepuce shiu 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close