iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Set Sedilje per makine

2990 L

Përshkrimi

 

 • Pesha e Artikullit: 1kg
 • Gjatësia e Artikullit: 50cm
 • Gjerësia e Artikullit: 50cm
 • Gjatësia e Artikullit: 133cm
 • Tipi i Artikullit: Mbështetësat dhe mbulimi i sediljeve
 • Ngjyra: E Zeze

Specifikimet:
Ngjyra: E zezë
Stina: gjithë vitin
Materiali: cope qe nuk rreshket
Tipi: mbulimi i mbështetjes së sediljes para + mbulimi i mbështetjes së pasme
Makinat: 99% makinat me 5 vende
Mënyra e pastrimit: pastrimi i thatë
Madhësia: mbulimi i vendit përpara: 52*50cm
Mbulimi i mbështetjes së pasme: 50*133cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Sedilje per makine”
You're viewing: Set Sedilje per makine 2990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close