AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kuti Plastike

$ 26.96

In stock

6 Kuti plastike me kapak te montueshme ne mur :

1. Mbani kuzhinën tuaj të pastër dhe të rregullt me kete produkt që montohet lehtësisht në mur!
2. Thjesht shtypni për t’i nxjerrë produktet jashtë pa rrëmujë!
3. Instalimi i thjeshtë me ngjitje.
4. Bartës i Ushqimit të Thatë i montuar në mur.
5. Materiali: Plastikë
6. Kapaciteti: 10 kg

Transporti : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe.

Be the first to review “Kuti Plastike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu