iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

legen me palosje

990 L

Përshkrimi

-Funksioni kryesor i banjës së këmbëve është të lehtësojë lodhjen. Njerëzit e lashtë tashmë e kanë përmbledhur banjën e këmbëve me ujë të nxehtë si një praktikë për të lehtësuar lodhjen.

-Përdorni ujë të nxehtë për të lagur këmbët, jo vetëm për të lehtësuar lodhjen, por edhe për të fjetur. Vendosja e këmbëve në ujë të nxehtë është një banjë këmbësh, e cila është një nga përmbajtjet e terapisë së këmbëve në mjekësinë kineze, dhe është gjithashtu një metodë e zakonshme e trajtimit të jashtëm.

– Këmbët janë pjesa më e largët e trupit të njeriut nga zemra. Në dimër, për shkak të stimulimit të ftohtë, enët e gjakut të këmbëve tkurren dhe qarkullimi i gjakut pengohet, gjë që çon lehtësisht në shumë sëmundje. Thithja e këmbëve në ujë të nxehtë mund të përmirësojë qarkullimin lokal të gjakut, të largojë të ftohtin, të nxisë metabolizmin dhe të luajë një rol në ruajtjen e shëndetit.

 

Karakteristikat:
MADHËSIA E MADHE: Muret e larta 22 cm / 8,7 inç ju lejojnë të filloni me disa inç ujë të nxehtë dhe më pas të vazhdoni të shtoni më shumë dhe të vazhdoni të zhyteni për më gjatë edhe kur uji ftohet. Legen perfekt i këmbëve për heqjen e kallusit në shtëpi, trajtime të lëkurës së thatë të fortë, këmbë atleti, heqjen e lythave dhe përgatitje për pedikyr.

DIZAJNI SUPERIOR I FORTE DHE I FORTE: Legeni ynë i këmbëve me forcë industriale është projektuar me mure tepër të larta dhe plastikë të rëndë, në mënyrë që të qëndrojë në këmbët tuaja pa u lëkundur.

LEHTË PËR PËRDORIM: Anët e banjës së këmbëve janë projektuar për ngritje dhe zbrazje të lehtë pasi të keni mbaruar. Kulloni me lehtësi ujin në vaskë, lavaman ose tualet pasi të keni përfunduar trajtimin e këmbëve.

LEHTË PËR TË MBAJTUR: Pasi të keni mbaruar, kontejneri paloset në një madhësi kompakte për ruajtje për përdorim në të ardhmen. Asnjëherë nuk duhet ta zbrazni kovën e rrëmujës për ta përdorur, pasi paloset për qasje dhe përdorim të lehtë.

 

^ _ ^


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “legen me palosje”
You're viewing: legen me palosje 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close