iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Ora 3D dixhitale

990 L

Përshkrimi

 

• Rrëlog 3D LED Digital  ka një ekran 3D LED që shton thellësi dhe dimension në dekorin tuaj mural.

• Multifunksional :Kjo pajisje është më shumë se një mjet për tregimin e kohës. Ai gjithashtu ka funksione shtesë si tregues i temperatures, orë zgjimi, dhe portë ngarkimi USB.

• Dizajn Kreativ :Dizajni i veçantë i rrëlogut bën që ai të jetë një fillues bisedash dhe një shtesë e shkëlqyeshme në çdo dekor të shtëpisë moderne.

Specifikacioni

Emri: Ore digital mural LED

Materiali: Akrilik

Ngjyra: e bardhë/zi

Madhësia e produktit: 23*9cm

Shfaqja: Numër i Digitalit Bateria: CR2032 (me bateri të ndërtuar)

Funksioni: Kohë, temperaturë, vit dhe muaj

Karakteristikat:

1. Shfaqja e kohës LED

2. Shfaq kohën, datën, temperaturën, orën zgjimi

3. Rang temperatura 0°C – 50°C (32°F – 122°F)

4. Ndriçimi auto-dimër kinetik

5. 4 butonat: Caktimi Poshtë Rivendosja

6. Ekran LED për ndryshimin automatik të kohës, datës dhe temperaturës

7. Mund të vendoset në një tavolinë ose ngjitet në mur

Nëse jeni të kënaqur me produktet tona dhe shërbimet, ju lutem lini një koment pozitiv, ju uroj një ditë të lumtur!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ora 3D dixhitale”
You're viewing: Ora 3D dixhitale 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close