iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbajtese femijesh per te ecur

1000 L

Kategoria:

Përshkrimi

 • Mbajtja e ngarkesës: 20kg
 • Tipi i Modelit: I qëndrueshëm
 • Materiali: PAMUK
 • Tipi: Rrip
 • Gama e Moshës: 7-12 muaj, 13-24 muaj

Rrip për Ecje të Bebave

Me kapacitet të ngarkesës të 30KG-të, thithshëm dhe i rehatshëm.

Informacioni për Produktin

Emri i Produktit: Rrip për Ecje të Bebave
Ngjyra e Produktit: blu deti, blu, kuq, rozë
Cilësia e Produktit: standarde të klasit të parë evropiane dhe amerikane
Materiali i Produktit: pamuk shëndetshëm natyror
Funksioni i Produktit: lloj shportash
Moshë e Përshtatshme: e përshtatshme për 6-24 muaj

(Ka një gabim prej ±2 cm për shkak të matjes manuale)

Karakteristika

Rrip stili për sigurinë e bebave

I butë dhe i rehatshëm, anti-rënie dhe anti-ndërrje.

Dizajni i dopios mbi shpinë

kyç i sigurisë së cilësisë, i fortë dhe i qëndrueshëm.

Stititjes së Përmirësuar me Presicion

Puna e klasit të parë dhe e rrjetimit, të rregullt dhe e qëndrueshme.

Materiali është bërë nga mrethi i qershorit të frymëzuar 3D brenda dhe jashtë, me punim të mrekullueshëm, një rrjet të mirë dhe frymëzim të fortë. Mund të përdoret në të gjitha stinët dhe nuk do të jetë e mbyllur në verë.

Kyçi i sigurisë i qëndrueshëm me teksturën e fërshëlltuar e parandalon zbritjen dhe mbrojt sigurinë e bebes tuaj.

Garanci e dyfishtë e sigurisë, Velcro në prapavijë + kyç i sigurisë i fortë, lirshëm për të rregulluar tightness dhe oborri, i përshtatshëm për bebat në fazën balerine.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbajtese femijesh per te ecur”
You're viewing: mbajtese femijesh per te ecur 1000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close