iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

sedilje bebi

2490 L

Përshkrimi

 

Duke kërkuar një udhëtim të sigurt dhe të rehatshëm për fëmijën tuaj?

Ju prezantojmë Karrikën Portable për Sigurinë e Automjetit të Fëmijëve tanë – e lehtë, e shpejtë për instalim dhe e dizajnuar për mbrojtjen supreme. Me jastëk të gjatë të shpatullit, krahëve te mitur, dhe jastëk të trashë të anës, ajo ofron karakteristika të plota të sigurisë. Gëzoni frymëmarrje të shkëlqyer, pastrim të lehtë dhe fleksibilitet për të gjitha modelet e makinave. Sigurojini sigurinë dhe komfortin e fëmijës tuaj në çdo udhëtim!

Karakteristikat

Mbrojtje Kompletë: Karrika Portable për Sigurinë e Fëmijëve ofron mbrojtje të plota për fëmijët. Ajo ka jastëk të gjatë të shpatullit që ofron mbështetje të butë për pjesën e sipërme të trupit, duke reduktuar ndikimin e kolizionit. Rrihi i kofshave redukton presionin abdominal gjatë aksidenteve, duke siguruar sigurinë dhe komfortin e fëmijës. Jastëkët e trashë të anëve ofrojnë mbështetje stabile për pjesën e sipërme dhe belin, ndërsa mbështetja e kokës dhe jastëku i mbështetjes së kokës ofrojnë mbrojtje të plota për kokën. Dizajni i vërtetë antishkli këmbë përforcon stabilitetin dhe parandalon rrëzimin e karrikës gjatë udhëtimit me makinë.

E lehtë për Instalim: Karrika Portable për Sigurinë e Fëmijëve është e dizajnuar për instalim të lehtë. Ajo ka një dizajn të qëndrueshëm me thikë që siguron veshje të lehtë dhe ofron një përputhje të sigurt. Është e përshtatshme për fëmijë në moshën 1-12 vjeç, duke ofruar një opsion komod dhe i sigurt për ulsitë e ndryshme të moshës.

Dizajn i Cilësisë së Lartë dhe i Sigurt: Karrikën e sigurisë është ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë dhe ka një dizajn të sigurt dhe të besueshëm. Është e lirë nga formaldehidi, duke siguruar një mjedis jo-toksik dhe të sigurt për fëmijët. Karrika është miqësore ndaj mjedisit dhe e frymëzueshme, duke lejuar qarkullimin e kënaqshëm të ajrit dhe reduktimin e padëshirës gjatë vozitjes në makinë.

Frymëmarrje e shkëlqyeshme dhe Pastrim i Lehtë: Karrika e sigurisë është e dizajnuar me frymëmarrje të shkëlqyeshme. Materiali i rrjetës së papëmbytur lejon qarkullimin e ajrit, duke parandaluar pakënaqësinë gjatë udhëtimeve të zgjatura me makinë. Gjithashtu, karrika është xhutuar dhe e lehtë për pastrim, duke siguruar higjenë dhe freskim për ambientin e ulsitjes së fëmijës.

I lehtë dhe i kompakt: Ky karrikë sigurie është e dizajnuar të jetë e lehtë dhe e kompakte, duke e bërë të lehtë për t’u bartur dhe ruajtur. Dizajni i saj i zbukuruar lejon transport dhe ruajtje pa mundësi, duke e bërë të përshtatshme për familjet në lëvizje ose gjatë udhëtimeve.

Fleksibiliteti: Karrika Portable për Sigurinë e Automjetit të Fëmijëve është e përshtatshme për të gjitha modelet e makinave. Mund të instalohet lehtësisht në makinat e ndryshme dhe gjithashtu është e kompatibël me karikën e udhëtarit. Ky karakteristikë siguron që karrika e sigurisë mund të përdoret në makinat e ndryshme, duke akomoduar nevojat e familjeve që mund të kenë makinat e shumta ose të ndërrimin e makinave shpesh.

Specifikime

Ngjyra: Kuqe, Portokall, Verdhe, Blu, Kafe, Rozë

Materiali: Bluarë

Madhësia: 42*35*5cm

Mosha e aplikueshme: mbi 6 muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “sedilje bebi”
You're viewing: sedilje bebi 2490 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close