iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbajtese ilacesh me kate

400 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

 • Materiali: PP
 • Lloji i Artikullit: Mbajtes Pilule & Ndarës
 • Rasti i Pilulave: Kutia e Barnave
 • Ndërruesi i Pilulave: Ndajësi Tablete Pilule
 • Depozituesi i Kutisë për Shtëpi: Kutia e Barnave 

1 Grup 28 Gjendje  Një Javë 7 Ditë

Organizator Plastik Kutia e Barnave 

Është bërë nga materiali i miqësorës së mjedisit PP kështu që mund të përdoret në mënyrë të sigurt. Shtimi i kapacitetit të tyre respektiv, sipas nevojave të kutisë për të vendosur medikamente të ndryshme, dizajni i llojit të sirtarit me 7-shkallë i lehtë dhe interesant. Hebri i mbyllur, i mbrojtur nga lagështia, i qëndrueshëm ndaj keqësisë, i parfumit, mbrojtja e sigurisë së pilulave.
Materiali: ABS+PP
Madhësia: Rreth 12.5*11.5*4cm
Ngjyra: Colorful

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbajtese ilacesh me kate”
You're viewing: mbajtese ilacesh me kate 400 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close