iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

miniprinter

3500 L

Kategoritë: ,

Përshkrimi

 • Shpejtësia e Printimit: 20ppm
 • Printim dy anësh: Jo
 • Mbështetja e Printimit në Rrjet: Pa Kabëll
 • Madhësia Maksimale e Letrës: 57mm
 • Lloji: Printeri Dore
 • Lloji i Ndërtimit: USB
 • Origjina: Kina 

Specifikacionet

Emri i Produktit: Printer Portativ Mini

Parametrat e Printimit: 200DPI

Metoda e Printimit: Printimi Termik i Zi dhe i Bardhë pa Bojë

Kapaciteti i Baterisë: 1200mA

Letra e Printimit: 57X25mm

Metoda e Lidhjes: Bluetooth pa Bojë dhe e Bardha pa Bojë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “miniprinter”
You're viewing: miniprinter 3500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close