AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Organizues Per Makine

$ 10.46$ 20.93 (-50%)

In stock

Organizuesi yne e mban makinen tuaj ne gjendje te shkelqyer dhe ju ofron dy mbajtese gotash.

Eshte praktike dhe vendoset me lehtesi midis sediljes se pasagjerit.

Mjaft me me rremujat e teperta ne makine.

Tiparet:

1-Mban dy shishe me uje
2-Mund te venosni ekstra edhe para, celularin, kufjet etj.
3-Mban 2 stilolapsa
4-E thjeshte per ta pastruar
5-Dimensionet: 21cm x 28cm {eshte 10cm e thelle}
6- Mban makinen gjithmone te organizuar
7-Qendron drjete ne cdo moment.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Organizuesi yne e mban makinen tuaj ne gjendje te shkelqyer dhe ju ofron dy mbajtese gotash.

Eshte praktike dhe vendoset me lehtesi midis sediljes se pasagjerit.

Mjaft me me rremujat e teperta ne makine.

Tiparet:

1-Mban dy shishe me uje
2-Mund te venosni ekstra edhe para, celularin, kufjet etj.
3-Mban 2 stilolapsa
4-E thjeshte per ta pastruar
5-Dimensionet: 21cm x 28cm {eshte 10cm e thelle}
6- Mban makinen gjithmone te organizuar
7-Qendron drjete ne cdo moment.
Kodi: #0078

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

 

Be the first to review “Organizues Per Makine”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu