iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

tapet winter

990 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

Pikat e mëposhtme:

  • Ofron mbrojtje: Tapeti tharës mund të mbrojë mirë lavatricen tuaj, mund të përdoret si mbrojtese kunddrejt papastertive dhe mbrojtese per pjesen e siperme te lavatrices
  • Material i lartë: Tapeti është bërë nga materiali i butë i kërpudhës së butë të cilin ka një efekt të mirë kundër rrëzimit dhe mund të rrotullohet ose të mbledhet lehtë për ruajtje.
  • Mbishqyerje e fortë me ujë: Microporët e Tapetit  sigurojnë në mënyrë të madhe një absorbim të mirë të ujit, dhe shkalla e absorbit të ujit është 2~3 herë ajo e tij, duke mbajtur gjithmonë tavolinë të thatë dhe duke refuzuar aromat.
  • Thjesht për t’u pastruar: Tapeti  nuk duhet të pastron shpesh sepse fsheh ndotjen mirë. Për të larë çdo dy javë ose më shumë, mund të lahet në makinë ose thjesht të shpëlaj me sapun .

Specifikimi:

  • Emri: Tapet
  • Madhësia: rreth 50*60cm/19.69*23.62inch

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “tapet winter”
You're viewing: tapet winter 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close