iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Cante per atlete 23*14*29

990 L

PĂ«rshkrimi

 • Forma: DrejtkĂ«ndĂ«she
 • Karakteristika: MiqĂ«sore me mjedisin
 • PĂ«rdorimi: per atlete, kepuce, shapka
 • Materiali: FibĂ«r bimore
 • Origjina: Kina 

Emri: çanta ruajtëse për këpucë
Ngjyrë: kafe, i zi, gri, blu, rozë, kaltër
Materiali: brez Oxford
Madhësia: 23*14*29cm
Pesha: 360g

Çanta e kĂ«pucĂ«ve portative
Mund të pranojë 3-4 çifte këpucësh, me ndarje katrorë për të parandaluar deformimin
Dizajni më i thellë dhe më i madh përshtatet mirë me taka të larta
Mund të vendoset në një trolley për të parandaluar kompresimin
E lehtë për të transportuar, e pastër dhe higjienike, mund të vendoset në valixhe
Përmbushja më e zgjeruar për mbajtjen e rehatshme, pa i demtuar
Punim i detajuar, të qëndrueshëm dhe kabllore të butë
Brez Oxford i lartë cilësie, rezistent ndaj shufrës
Skema e përdorimit: ruajtja e këpucëve

You're viewing: Cante per atlete 23*14*29 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close